Hroší hory

Hroší hory

Druhý ročník Hroších hor dopadl stejně jako ten první - tj. skvěle!
 

Po loňském úspěšném prvním ročníku v lyžařském středisku v Klepáčově jsme se rozhodli tuto akci zopakovat. Museli jsme změnit prostředí, neboť v Klepáčově ještě v říjnu nevědeli, zda bude areál v provozu. Díky Petru Volešovi jsme mohli využít úžasné zázemí v ubytovně SOŠ v lyžařské obci Bílá v Beskydech, kam jsme doslova natlačili 110 přihlášených zájemců z řad členů Hrochů. K tomu jsme obsadili dalšími 4 rodinami blízký penzion (velký dík patří Petře Ondrouškové za organizaci ubytování takto velkého počtu osob).


Hlavní myšlenkou této akce je kromě sportovního vyžití (lyžování, stolní tenis, hry v tělocvičně) seznámit a propojit hráče a rodiče z různých kategoriíí, což se opět podařilo. Jedinou skvrnou na kráse bylo teplé počasí, které nám neumožnilo uspořádat závod ve slalomu, a tak jsme rádi, že jsme mohli alespoň vyhlásit Šimona Hanzala vítězem turnaje ve stolním tenisu.


Druhý ročník každopádně ukázal, že akce má smysl, a tak nám zřejmě vznikla další Hroší tradice. Už teď se těším na příští setkání na svahu nebo u pingpongového či jídelního stolu.
Oves.   

Napsal: , dne: 08.01.2018 v 16:14
Hroší hory