Jarní brigády u Hrocha

Jarní brigády u Hrocha

Při pohledu z okna se může zdát neuvěřitelné, že už za necelý měsíc se naplno roztočí nová baseballová sezóna. 

S příchodem jara a nové sezóny náš areál čeká celá řada vylepšení a projektů. 

Ten největší bude určitě výstavba nové tréninkové haly, kde budeme moci s trochou štěstí trénovat už v lednu příštího roku. Kromě toho na zadní louce vybudujeme softbalové hřiště, hráči A týmu se můžou těšit na "Hitters eye" a to určitě není vše.  

Velmi důležité bude celý areál po zimě probudit k životu a připravit všechna hřiště a tréninkové plochy na letní provoz. Právě proto si Vás, všechny aktivní členy a přátele klubu, dovolujeme pozvat na jarní brigády. 

Termíny:

17.3.2018 od 9:00 do 13:00  - pouze A Tým + B Tým + U21 + U18

7.4.2018 od 9:00 do 13:00
??.4.2018  od 9:00 do 13:00 - v průběhu dubna přidáme poslední termín

Stačí, když si vyberete jeden z výše uvedených termínů. 

 


Kdyby měl někdo možnost pomoci s jakýmkoliv stavebním materiálem, budeme moc rádi. Pro inspiraci: (tyčky na ploty, plot; různé kovové hranoly, trubky; ostnatý drát; plechy; osb desky; dřevěné fošny na back stop; keře, stromky; plachty; barvy, lazury; výrobní gumové pásy; sítě; hadice, rozprašovače; zámky (fab); šroubky, hřebíky; slunečníky; stoly...)

Žádná z uvedených věcí určitě nemusí být nová. Vše se pokusíme zrenovovat a maximálně využít. S čímkoliv můžete přijít rovnou na brigádu nebo telefonicky kontaktujte Tomáše Ovesného na čísle 604 728 154.

Děkujeme, moc si vážíme jakékoliv pomoci.

Těšíme se na Vás.

 

 

Napsal: , dne: 27.02.2018 v 18:01
Jarní brigády u Hrocha