Pálkařská hala je zkolaudována.

Pálkařská hala je zkolaudována.

Dnešního dne proběhla úspěšně kolaudace naší nové pálkařské haly!

Za pomoci příspěvků města Brna a našeho dlouholetého partnera firmy Cardion (zastoupená předsedou Hrochů Vítkem Nekudou), se nám podařilo postavit pálkařskou halu se dvěma tunely a zázemím v podobě dvou šaten a sociálního zařízení včetně sprch. V rámci této haly se vybudovaly i dvě toalety, které budou v letních měsících sloužit hráčům hrajících na plážových kurtech či futsalistům na univerzálním hřišti.

Děkuji všem členům Hrochů, kteří přišli na mimořádnou brigádu, kde jsme rozšiřovali stávající chodník k hale o jeden metr, abychom splnili podmínku hasičů. Bez této pomoci bychom kolaudační souhlas nezískali.

 

Kromě této významné stavby, která výrazně zlepší zimní přípravu všem baseballistům (Hrochům) a softbalistkám (Cats), se podařilo v roce 2018 dokončit i další projekty:

1. Malé baseballové a softbalové hřiště na „louce za baseballem“- došlo k zarovnání plochy, postavení oplocení, položení závlahového systému, zasetí trávy a postavení backstopu s dvěma dugouty.

2. Workoutové hřiště (venkovní fitness) - velmi atraktivní sportoviště, které by nemělo chybět v žádném moderním sportovním areálu (reproduktory s ovládáním hudby budou zapojeny na jaře)

3. Altán pro klubové a společenské akce - vhodný pro pořádání např. klubových dnů, oslav narozenin apod. Altán může sloužit i jako občerstvovací stánek při turnajích nebo třeba zázemí při firemních akcích.

Všechny tyto stavby budou oficiálně představeny při příležitosti otevření letní sezóny 2019.

Už teď se můžete těšit na velkolepou show!

Oves.

Napsal: , dne: 28.11.2018 v 10:28
Pálkařská hala je zkolaudována.