Partneři klubu

Generální partner

Cardion s.r.o.

www.cardion.cz

Již patnáct let zastupujeme na českém trhu řadu renomovaných zahraničních výrobců zdravotnických prostředků. Soustředíme se především na implantabilní zdravotnické prostředky pro kardiologii, kardiochirurgii, neurologii a neurochirurgii, ale prodáváme také přístrojovou techniku pro tyto i další obory.

Další partneři klubu

Alpina

www.alpina.cz

Cestovní kancelář - V naší nabídce rozhodně nenajdete zájezdy, na kterých se budete nečinně vyvalovat na přeplněných plážích přímořských letovisek a kde Vaší jedinou starostí bude neuhnat si úpal. A také neočekávejte čtyřhvězdičkový hotel s kabelovou televizí. Čekají Vás ale zážitky, na které nikdy nezapomenete.

Allium

www.allium.cz

Hlavní činností společnosti Allium, s.r.o. je vývoj, implementace a podpora podnikových informačních systémů (zahrnujících výrobu, finance, prodej a marketing, workflow, atd.), specializovaných CRM systémů a e-commerce řešení.

BALMAT

www.balmat.cz

Zabývá se velkoobchodním prodejem obalových materiálů vhodných pro potravinářské a průmyslové účely. Balící materiály jsou tuzemské i zahraniční výroby. Ze zahraničních dodavatelů se jedná především o Německo, Polsko, Itálii a Slovensko. Našimi zákazníky jsou jak zpracovatelé potravin, tak i koneční spotřebitelé.

STATUtÁRNÍ Město BRNO
www.brno.cz

Činnost klubu je finančně podporována STATUTÁRNÍM MĚSTEM BRNEM
Chuděj s.r.o.

Zabívají se dvěma hlavními výrobními programy: První z nich je vývoj a výroba plastových příchytek pro upevnění a vedení potrubí z plastu, mědi i plastohliníku, příchytky pro podlahové topení, krytky potrubí atd. Druhým výrobním programem je vývoj a výroba kanalizačních, podlahových, strešních vpustí a lineárních žlabů, které nabízíme v širokém sortimentu s možností uplatnění pro vnitřní i venkovní použití.

Designbeat

www.designbeat.cz

Působíme na poli webdesignu a internetového marketingu. Jsme kreativní tým, který rád pokořuje nové výzvy. Baví nás vytvářet nápadité weby a vymýšlet chytlavé internetové kampaně. Neustále sledujeme nové trendy, které využíváme ve Váš prospěch.

Kentico software

www.kentico.com

Kentico Software helps clients create successful websites, online stores, community sites and intranets using Kentico CMS for ASP.NET. With offices in the United States, United Kingdom and Czech Republic and more than 1,100 partners in 80 countries, Kentico is one of the industry leaders worldwide.

IBMlogo.png