Partneři klubu

Generální partner

Cardion s.r.o.

www.cardion.cz

Již patnáct let zastupujeme na českém trhu řadu renomovaných zahraničních výrobců zdravotnických prostředků. Soustředíme se především na implantabilní zdravotnické prostředky pro kardiologii, kardiochirurgii, neurologii a neurochirurgii, ale prodáváme také přístrojovou techniku pro tyto i další obory.

Další partneři klubu

Alpina

www.alpina.cz

Cestovní kancelář - V naší nabídce rozhodně nenajdete zájezdy, na kterých se budete nečinně vyvalovat na přeplněných plážích přímořských letovisek a kde Vaší jedinou starostí bude neuhnat si úpal. A také neočekávejte čtyřhvězdičkový hotel s kabelovou televizí. Čekají Vás ale zážitky, na které nikdy nezapomenete. 

Allium

www.allium.cz

Hlavní činností společnosti Allium, s.r.o. je vývoj, implementace a podpora podnikových informačních systémů (zahrnujících výrobu, finance, prodej a marketing, workflow, atd.), specializovaných CRM systémů a e-commerce řešení. 

BALMAT

www.balmat.cz

Zabývá se velkoobchodním prodejem obalových materiálů vhodných pro potravinářské a průmyslové účely. Balící materiály jsou tuzemské i zahraniční výroby. Ze zahraničních dodavatelů se jedná především o Německo, Polsko, Itálii a Slovensko. Našimi zákazníky jsou jak zpracovatelé potravin, tak i koneční spotřebitelé.

STATUtÁRNÍ Město BRNO

www.brno.cz, www.kamzasportemvbrne.cz 

Činnost klubu je finančně podporována STATUTÁRNÍM MĚSTEM BRNEM

V roce 2018 byla výše podpory z rozpočtu Města Brna: 

Zabezpečení celoroční tréninkové činnosti a soutěží mládeže v baseballu - 527 000.

Zabezpečení celoroční činnosti a soutěží mládeže i dospělých v baseballu,
vč. účasti týmu A mužů v extralize baseballu - 170 000.

Zabezpečení celoroční tréninkové činnosti a soutěží talentované mládeže v baseballu - hoši - 133 000.

Chuděj s.r.o.

http://chudej.cz/

Zabívají se dvěma hlavními výrobními programy: První z nich je vývoj a výroba plastových příchytek pro upevnění a vedení potrubí z plastu, mědi i plastohliníku, příchytky pro podlahové topení, krytky potrubí atd. Druhým výrobním programem je vývoj a výroba kanalizačních, podlahových, strešních vpustí a lineárních žlabů, které nabízíme v širokém sortimentu s možností uplatnění pro vnitřní i venkovní použití.

Designbeat

www.designbeat.cz

Působíme na poli webdesignu a internetového marketingu. Jsme kreativní tým, který rád pokořuje nové výzvy. Baví nás vytvářet nápadité weby a vymýšlet chytlavé internetové kampaně. Neustále sledujeme nové trendy, které využíváme ve Váš prospěch. 

Kentico software 

www.kentico.com

Kentico Software helps clients create successful websites, online stores, community sites and intranets using Kentico CMS for ASP.NET. With offices in the United States, United Kingdom and Czech Republic and more than 1,100 partners in 80 countries, Kentico is one of the industry leaders worldwide.

STR Baseball

STR je český výrobce baseballových pálek. Garantuje, že STR pálky jsou vyrobeny jen z nejkvalitnějších dřevin, které jsou k dostání na této planetě. Dřevo pro výrobu pečlivě vybírají v lesích od dřevorubců, se kterými spolupracují a konzultují s nimi vhodnost vybraných kusů. Samotný výběr vhodné dřeviny je to první čím začínají a jejich filozofií je čím lepší dřevo tím lepší pálka. Vybírají a používají dřevo s ideální hustotou a odpovídají za to, že vybrali pro výrobu jen ty nejlepší kusy. Soustružení do finální úpravy Vaší pálky věnují maximální úsilí a péči. Výsledkem je tvrdší a odolnější pálka, po které sahá stále více hráčů.