10. Baseballový ples 2023

10. Výroční ples je za námi. Děkujeme Všem za skvělou akci s úžasnou atmosférou. A hlavně zaměstnanci desetiletí Tomáši Ovesnému.

V sobotu 25.2.2023 se v sále Kulturního domu Rubín v Brně konal Desátý Hroší ples, který se stal společenskou událostí roku. Přes dvě stě hostů se sjelo z celého města, aby si užilo nezapomenutelnou noc plnou hudby, tance a skvělého jídla. 

Moderování letošního Jubilejního plesu se výborně zhostil náš prospect Matyáš Němčanský, který přivítal hosty a představil večerní program. Na pódiu se pravidelně střídal s kapelou CCA GANG, která hosty úspěšně bavila tanečními melodiemi a všemožnými hity. 

Hlavním lákadlem večera bylo vystoupení skupiny T-Group, jejíž členové předvedli neuvěřitelnou synchronizaci a preciznost. V jejich středu se nacházel i mistr světa ve stepu, který celou choreografii pozvedl na světovou úroveň. Tobiáš Košir je mladší bratr našeho trenéra Adama, který působí ve vedení této úspěšné skupiny a my jsme na něj právem hrdí.

Každoroční anketa Zaměstnanec roku byla letos narušena nečekaným vyhlášením Zaměstnance desetiletí. Tím se nestal nikdo jiný než trenér, zakladatel a sportovní ředitel našeho klubu Tomáš Ovesný. Cenu mu předával prezident klubu Vítek Nekuda, který ocenil jeho celoživotní práci a popřál spoustu sil a skvělých nápadů do dalších let. Zaměstnanec roku 2022 byl vyhlášen správce Miloš Dvořák a naše manažerka Petra Ondroušková.

Tombola byla letos opravdu bohatá, a to hlavně díky našim skvělým sponzorům a podporovatelům. O hlavní cenu se postaral Ocean48 voucherem na celého lososa. Vrtačka Makita od firmy UNI HOBBY byla dalším velkým lákadlem proč si nakoupit co nejvíce lístků. Firma Kejky, pan Nakládal, firma Respilon, OK Movement, firma Phoenix, firma APIA, pan Nekuda a další. Ti všichni svým dílem přispěli ke štědré tombole, která byla vrcholem Desátého Hrošího plesu. 

Organizátoři plesu se těší z velkému úspěchu a děkují všem hostům za účast. Ples se za těch deset let postupně stal nezapomenutelnou záležitostí a určitě se můžete těšit na dalších pár let této skvělé společensky sportovní akce.