OK Movement

OK MOVEMENT je iniciativou dvou hráčů našeho klubu, kteří se specializují na kondiční a silový trénink, regeneraci a prevenci zranění sportovců.

Naši odborníci dlouhodobě spolupracují nejen s klubem Hroši Brno, ale také s mnoha dalšími sportovními institucemi a kluby. Mezi jejich partnery patří například gymnastky a gymnasté z TJ Sokol Brno, taneční studio T-Group a další. Dále jsou součástí národních týmů v kategoriích U15 - U23, kde působí jako kondiční trenéři a terapeuti.

Své služby OK MOVEMENT nabízí pro sportovce a veřejnost jak na individuální úrovni, tak i pro celé týmy.

 

Daniel Ondroušek
Email: ondrousek75@gmail.com

Daniel Ondroušek se specializuje na regeneraci a prevenci zranění. Má bohaté zkušenosti z mládežnické reprezentace a České extraligy v baseballu. Kvůli vlastním zdravotním problémům se zaměřil na studium regenerace, výživy a masáží, a je absolventem oboru Regenerace a výživa ve sportu na Masarykově univerzitě. V současnosti působí jako recovery trainer a masér v klubu Cardion Hroši Brno a u reprezentace do 15 let.

Martin Kollár
Email: m.kollar11@gmail.com

Martin Kollár se zaměřuje na kondiční trénink a prevenci zranění. Je absolventem oborů Regenerace a výživa ve sportu a Kondiční trénink a aplikovaná kineziologie na Masarykově univerzitě. Působí jako kondiční trenér u klubu Cardion Hroši Brno a reprezentace U23. Nabízí své služby i nesportující populaci v oblasti prevence a řešení problémů souvisejících s hypokinezí.