Rozpis tréninků jednotliných kategorií

 

U6     U7     U8     U9     U10     U11     U13     U15     U18      U21     EXL

 

U6

Září-říjen, duben-červen
Středa univerzální hřiště15:30-16:30
Pátek  univerzální hřiště 15:30-16:30


Listopad-březen
Středa 15:30-16:30 Hroch klubovna
Pátek  16:30-17:30 tělocvična Sokol Brno Jundrov, Stromovka 6 

U7 
Září-říjen, duben-červen
Středa hřiště D 15:30-16:30
Pátek hřiště D 15:30-16:30


Listopad-březen
Středa Hroch pálkařská hala  15:30-16:30
Pátek  15:30-16:30 tělocvična Sokol Brno Jundrov

U8
Září-říjen, duben-červen
Středa hřiště D 16:30-18:00
Pátek hřiště  D 16:30-18:00


Duben-červen
Navíc pondělí Hroch univerzální hřiště 15:30-17:00 kondiční průprava

Listopad-březen
Středa  16:00-17:00 tělocvična ZŠ Jasanová, Jundrov nebo 17:00-18:00 tělocvična ZŠ Pastviny, Komín
Pátek  16:00-17:30 Hroch pálkařská hala a klubovna


U9
Září-říjen,  duben-červen
Pondělí hřiště D 16:30-18:00

Středa hřiště B 16:30-18:00
Pátek  Hroch univerzální hřiště 16:30-18:00  kondiční průprava


Listopad-březen
Pondělí 16:30-17:30 nebo 17:30-18:30 tělocvična ZŠ Pastviny, Komín  
Středa  16:00-17:00 univerzální hřiště Hroch atletika, kondiční cvičení-1000Kč
Pátek  17:30-19:00  Hroch pálkařská hala a klubovna 


U10
Září-říjen. duben-červen
Pondělí hřiště C 15:00-17:00
Středa hřiště B 15:00-16:30
Pátek hřiště C 15:00-16:30


Listopad-březen
Pondělí 15:00-16:30 Hroch hala, klubovna 
Středa  16:00-17:00 univerzální hřiště Hroch

Pátek  15:30-17:00 tělocvična ZŠ Jasanová, Jundrov

U11
Září-říjen, duben-červen
Pondělí hřiště B 15:00-17:00 ( plus kondička, klec)
Úterý hřiště B 15:00-17:00
Čtvrtek hřiště B 15:00-17:00


Listopad-březen
Pondělí  16:30-18:00 Hroch hala, klubovna
Čtvrtek  15:00-16:00 tělocvična Sirotková

Pátek  14:30-16:00 Hroch hala, klubovna
Neděle 14:00-15:00 Tauferovy koleje

U13
Září-říjen, duben-červen
Pondělí hřiště B 17:00-19:00 ( plus kondička, klec)
Úterý hřiště B 17:00-19:00
Čtvrtek hřiště B 17:00-19:00

Pátek hřiště B 15:00-17:00

Listopad-březen
Pondělí  18:00-19:30 Hroch hala, klubovna
Úterý 17:00-18:30 tělocvična Rozdrojovice 

Čtvrtek 15:00-17:00 Hroch hala, klubovna
Neděle 15:00-16:30 Tauferovy koleje

U15
Září-říjen, duben-červen
Pondělí hřiště A 15:30-17:30
Úterý bullpen  15:30-17:00
Čtvrtek hřiště A 15:30-17:30

Pátek hřiště A  15:30-17:00

Listopad-březen
Pondělí  18:30-19:30 ZŠ Pastviny
Středa 16:30-18:30 Hroch hala, klubovna, posilovna

Čtvrtek 17:00-19:00 Hroch hala, klubovna, posilovna
Neděle 16:30-17:30 Tauferovy kolej

U18-U21
Září-říjen, duben-červen
Úterý hřiště  A 16:00-17:30
Středa hřiště  A 16:00-17:30

Pátek hřiště  A 17:00-19:00

Listopad-březen
Úterý 18:00-19:30 Hroch hala, klubovna, posilovna
Středa 18:30-20:00 Hroch hala, klubovna, posilovna
Neděle 16:45-19:00 Hroch hala, klubovna, posilovna

EXL
Září-říjen, duben-červen
Úterý hřiště  A 17:30-19:30
Středa hřiště  A 17:30-19:30


Listopad-březen
Úterý 19:30-21:30  Hroch hala, klubovna, posilovna
Čtvrtek 19:00-21:00 Hroch hala, klubovna, posilovna