A-tým má za sebou vydařenou premiéru.

Sobotní vyrovnané utkání v Třebíči Hroši rozhodli šesti body v 7.směně, ve které donutili střídat startujícího Lukáše Hloucha, a bylo rozhodnuto. Jan Kucin odházel celé utkání, rozdal 8 strike outů a připsal si vítězný complete game. Sólo homerun odpálil v 5. inningu Jakub Mánek a in-park side homerun se pak povedl Danielu Ondrouškovi.
V neděli jako první skórovali hosté, ale Hrochům se podařilo třemi body rychle odpovědět a utkání dovést do druhé víkendové výhry. Třebíč představila na nadhozu teprve 18 letého Davida Merganse. I přes porážku, dokázal během 7 směn rozdat 8 strike outů. Startujícím nadhazovačem domácích byl rovněž 18 letý odchovanec Raymond Whitehead, který tak mohl svůj první strart hned oslavit výhrou. Ještě o rok mladší je Boris Večerka, který bez umožněného doběhu odházel 6. a 7. směnu. Utkání zavřel další mladíček Jakub Bílek. 

Následující víkend 29.-31.5.2020 čeká náš Extraligový tým nováček soutěže Sabat Praha. Ten má na kontě zatím dvě porážky proti loňskému finalistovi Eagles Praha, ovšem zejména ve druhém utkání série jasného favorita velice potrápili a nakonec prohráli nejnižším možným rozdílem. 

V souvislosti s rozvolňováním opatření od pondělí 25.5.2020 nadcházející víkend otevíráme tribuny s kapacitou 250 diváků. Vstup do Sportovního areálu Hroch bude veřejnosti otevřen. Všechna sportoviště, včetně občerstvení Parník Hroch budou otevřena za dodržení všech vládních nařízení. Mimo sportoviště budou návštěvníci povinni nosit roušku a dodržovat bezpečné rozestupy. V příloze tohoto článku si můžete přečíst aktuální znění Metodického pokynu k soutěžím od ČBA. 

Kategorie: A
Martin Dvořák

Soubory ke stažení