A-TÝM PROVÁDÍ ROŠÁDU V TRENÉRSKÉM SLOŽENÍ

Po sezóně 2020 se hlavní trenér Matěj Samek dohodl s vedením klubu na změně své role u hrošího Áčka. Od příštího roku bude působit na pozici asistenta.

V roli manažera týmu jej vystřídá Alexander Derhak, který v druhé polovině sezóny pomáhal jako 3B coach. Kompletní složení trenérského týmu bude brzy oznámeno.

„Matějovi patří obrovský dík za veškerou práci, kterou s týmem během dvou let odvedl. Spolupráce (i když s prohozením rolí) Matěje a Alexe vidíme jako optimální řešení celé situace.” - Tomáš Ovesný, sportovní ředitel klubu

Vyjádrěni Matěje Samka: „Už během této sezóny jste si jistě mohli všimnout, že jsem se snažil do našeho Áčka vtáhnout Alexandera Derhaka, jehož profesionální přístupem jsem chtěl korunovat náš perfektní mládežnický systém. Spolupráce se nám zamlouvala a já tím získal pocit, že můžu áčko s klidným srdcem předat někomu, kdo má více zkušeností a hlavně více času:) Po poradě s vedením klubu jsme se dohodli na prohození rolí, díky čemuž se já mohu konečně naplno věnovat rodinným povinnostem, což mi pozice asistenta dovolí. Vidíme se na hřišti.”

Hroši v duši!
-------------
 

Kategorie: Hroši