Úspěšný start biatlonu pro děti na Hrochovi s návštěvou České Televize

V neděli 14. ledna 2024 se na Hrochovi uskutečnil první biatlonový závod pro děti, který se setkal s pozitivním ohlasem jak od účastníků, tak i od veřejnosti. Nedělní sportovní dopoledne přilákalo více než 150 dětí, které se zapojily do závodu, který by v baseballovém areálu čekal málokdo.

Děti měly příležitost vyzkoušet si střelbu z laserové pušky a prožít vzrušení z lyžařského běhu na vlastních či zapůjčených lyžích. Vrcholem dne byl "opravdový" biatlonový závod, kde si mladí sportovci mohli otestovat své nově nabyté dovednosti. 

Velkým překvapením a čestným hostem akce byla Česká televize, která celou událost dokumentovala. Níže se můžete přes aplikaci ivysilani mrknout na některé reportáže přímo z dějiště. 

Vzhledem k úspěchu jsme se rozhodli jsme tuto akci zopakovat. Příští biatlonový závod pro děti na Hrochovi se uskuteční již tuto neděli 21. ledna 2024 od 10:00 do 13:00. Vyzýváme všechny nadšené lyžaře a budoucí biatlonisty, aby se připojili a užili si společně s námi sněhovou trať takřka v centru Brna. 

Neváhejte, neboť sníh, jak známo, se v teplejším počasí rozpouští! 

 

Za sdílení příspěvku děkujeme FB stránce Brněnská přehrada a okolí 
Za fotografie děkujeme Robertu Vystrčilovi z webu prygl.net

14.1.2024 - ČT24 Zprávy v 10 - čas reportáže: 16m 10s
ODKAZ - IVYSÍLÁNÍ ČESKÁ TELEVIZE

11.1.2024 - ČT1 Události - čas reportáže: 30m 20s
ODKAZ IVYSÍLÁNÍ ČESKÁ TELEVIZE

12.1.2024 - ČT1 Události v regionech Brno - čas reportáže: 12m 35s
ODKAZ IVYSÍLÁNÍ ČESKÁ TELEVIZE 

Kategorie: Hroši
Tomáš Ovesný