BASEBALLOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY U HROCHA

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že hodně hráčů se nemůže zúčastnit prvního baseballového kempu v plném rozsahu z důvodu svátků, přicházíme s tímto, již konečným, řešením a nabídkou 3 termínů kempů vždy pro děti od 7 do 13 let.

Pro všechny kempy platí, že jsou vždy od 8:30 do 16:30 
V ceně kempu je: oběd,svačiny,ovoce, pití po celý den, kvalifikovaní trenéři, sportovní vybavení a údržba hřiště

1. Baseballový kemp - 3. a 4. 7. - pouze dvoudenní a zaměřený jen na baseball. 
Cena 800,-KC (tj.400,-Kč/den)

2. Sportovní kemp I. 10. - 14.7. - výuka všech sportů nabízených v areálu a jeho okolí: baseball, plážové sporty(volejbal,přehazovaná,kopaná,rugby), basketbal,frisbee, lakros, plavání,jizda na padlle boardu.
V případě nepřízně počasí- gymnastika, jóga, judo, obratnostní cvičení..
Cena 2000,-Kc (tj.400,-Kč/den).
Na tento kemp navazuje sobotní baseballový turnaj pro všechny zájemce ve dvou kategoriích U10 a U13 zakončen barbecue a předáním cen na parníku při sledování extraligového utkání Hrochů s Olympiíí Blansko (od 17 hodin). Cena za turnaj je 500,-Kč/hráč. V ceně bude opět jídlo, pití jako během kempu - k tomu každý hráč dostane tričko, které bude sloužit zároveň jako dres pro tento turnaj.

3. Sportovní kemp II. - 7. - 11.8. - stejné podmínky jako červencový - jen s tím,že na kemp nebude navazovat turnaj, ale možnost sledování utkání Mistrovství Evropy kategorie do 23 let.

V současné době rozjíždíme internetové stránky Sportovního Areálu, kde se bude možnost přihlásit na jednotlivé termíny. Více informací brzy. 

Kategorie: Hroši
Tomáš Ovesný