Baseballový víkend v Chocni: Stříbro osmiček na Českém baseballovém poháru 2023

V termínu 16.9. - 17.9. 2023 se v Chocni pořádal Český baseballový pohár v kategorii U8. Celkově se turnaje účastnilo 11 týmů a malý Hrošíci opět vyrazili ve 2 týmech.

K této kategorii se mi velmi líbí přirovnání: 

,,Zde se nedá prohrát zápas, jelikož buď vyhraješ a nebo se něco nového naučíš.... A já musim za tým Hippos Brno prohlásit, že bylo neuvěřitelné sledovat jak se Hrošíci zápas od zápasu lepší a pokaždé jsou o velký krok vpřed být připraveni na velký baseball. 

Tým Hrochů Brno do turnaje vstoupil zápasem proti týmů z Třebíče. Zápas byl do posledního autu velmi vyrovnaný, ale Hroši ve druhé polovině zápasu šli do vedení a to si už udrželi do úplného závěru. Já jsem po tomto zápase prohlásila, že to bylo předčasné finále a ani ve snu bych neřekla, ze druhý den se tam opravdu potkáme. 

Finálový boj byl velmi podobný prvnímu zápasu. Krásný baseball předváděly oba týmy a právem se utkaly o zlatou medaili. Z té se nakonec po těsné prohře Hrochů raduje tým z Třebíče. Hroši celkově na turnaji obsadili krásné 2 místo. Tým Hippos odjíždí sice bez medailového umístění, ale za to zkušenější a odolnější pro další baseballové zápasy. 

Za fotky děkujeme Lucce Kláskové. Kompletní album najdete na: 
https://eu.zonerama.com/LucieKlaskova/Album/10384255?secret=PW55p58c72rei81RqxaVE7MYe

Kategorie: U8
Martina Hánová