ČBP - U13 KONČÍ NA POHÁRU 2.!

Kategorie U13 vstupuje zítra do ČBP, který hostí Sokol Hluboká. V základní skupině střetnou s Blanskem a domácí Hlubokou. Držíme našim "třináctkám" palce!

Odkaz na rozpis + výsledky: https://m.baseball.cz/turnaj-430/cbp-u13

Parádní vstup do turnaje (ČBP U13) v podání naších "třináctek". V prvním zápase si poradili s domácí Hlubokou 16-0 a ve druhém utkání zdolali Blnasko 9-6. První den turnaje hodnotí asistent trenéra: Štěpán Vondráček:

Čtvrteční průtrž mračen zanechala po hřiště v silně podmáčeném stavu, následkem čehož se utkání odehrávala za improvizovaných podmínek.

V prvním zápase nás čekala Hluboká, která nenastoupila se svým nejsilnějším nadhazovačským duem, které si schovávala na pozdější zápas s Blanskem. Náš útok zvládal přidávat body, ačkoliv jsme se ne zrovna suverénně potýkali s pomalým nadhazovačem. Obrana navíc podpořila solidně házející nadhazovače a zápas tak skončil vítězstvím 16:0.

Druhý zápas, jenž měl určit naši výchozí pozici do čtvrtfinále, se nám však hrubě nevyvedl. Po řadě errorů v poli a neefektivní ofenzivě jsme však naštěstí díky solidní práci nadhazovačů utrpěli vítězství.

Zítra se od 15:00 střetnou ve čtvrtfinále s Kotlářkou Praha !

Naše třináctky vítězí v dnešním čtvrtfinále po 3 směnách 22-2! Zápas hodnotí trenér Adam Košir:

Po včerejším špatném výkonu jsme nechtěli nic podcenit, přesto nám v první směně dala Kotlářka dva body. To bylo ale z její strany vše a po naší solidní pálce a špatných výkonech soupeřových nadhazovačů vyhráváme po třetí směně o rozdíl. Za zmínku stojí i homerun Honzy Ukropce v první směně. 
Zítra v 11 hod. nás čeká semifinále proti Sabatu, který velmi nečekaně porazil favorizovanou Třebíč. Druhé semifinále budou hrát Draci proti Tempu Praha. 
Dnešním vítězstvím si Hroši zajistili účast na letošním vrcholu sezóny, tedy na MČR.

U13 KONČÍ NA POHÁRU 2.!
Třináctky nakonec z ČBP vezou stříbro. V semifinále přehráli Sabat Praha 11-6. Ve finále bohužel nakonec nestačili na Draky a po prohře 7-11 končí těsně pod vrcholem. Stříbrná medaile a postup na MČR jsou však rozhodně úspěchem. Finále hodnotí trenér Štěpán Vondráček:

Ve finále předvedl parádní výkon nás startující nahrazovač Lukáš Kalandra, který nás až do 5. směny držel ve hře. Poté si však naše ochrana vybrala slabší chvilku a na sérii soupeřových bodů jsme už nedokázali odpovědět. Pochvalu si také zaslouží kluci za trpělivost na pálce. Díky kvalitním at batům jsme dokázali sundat Ventrubu, startujícího nadhazovače Draků, který ve své kategorii patří k nejlepším, už po 4. směně.

Kategorie: U13
Štěpán Vondráček