CLUB DAYS

Kvalitní sportovní klub se pozná především podle atmosféry, která v něm panuje. Z tohoto důvodu se stále snažíme přijít s něčím novým, co členy klubu zaujme a přitáhne do dění.

Dalším takovým projektem je tzv. Club Day neboli klubový den, který je inspirován australskou baseballovou tradicí, kdy kluby pořádají jednou týdně setkání všech svých členů. U této příležitosti se většinou griluje, pije limonáda či pivo a probírají baseballová a společenská témata. Je vidět, že mezi anglickými vězni vystěhovanými do tohoto světadílu bylo zřejmě i hodně Čechů, neboť se ukázalo, že tato tradice je nám velmi blízká a Club Day se  rychle uchytil i na Hrochovi.

Jako u všech nových projektů je třeba na počátku skupina nadšenců, kteří rozhýbají všechny ostatní. V tomto případě si nesnadnou roli „grilovačů“ postupně rozdělily rodiny: Ovesní, Sedlákovi, Trendlovi, Beránkovi, Fukarovi, Foretovi, Markovi, Vystrčilovi a Hánovi (Martina :-). K těmto se přidaly všechny kuchařky, které napekly dorty, koláče a další laskominy. Všechny připravené pokrmy byly naprosto úžasné, někteří rodiče dokonce nechali celou tržbu v klubové kase, a tak na rozvoj hrošího mládežnického programu přibylo dalších cca 10 tisíc korun.
Už teď se těším na první podzimní středu 5. září, kdy budeme v této aktivitě pokračovat. Zájemci (tj. všichni kdo chtějí pomoci a být součástí Hrochů) se mohou hlásit Petře Ondrouškové. 

Kategorie: Hroši
Tomáš Ovesný