DRUHÝ EXTRALIGOVÝ VÍKEND

Náš A-tým i o druhém extraligovém víkendu hrál "venku", tj. na hřišti soupeře. V prvních dvou utkáních jsme koncentrovaným výkonem opřeným o výbornou obranu dokázali získat dvě vítězství. 

Obrana, jak v baseballu známo, je vždy založená na práci nadhazovačů, a tak je třeba pochválit naše "startery" Vojtu Jelínka a Marka Bošanského podpořené "closerem" Trevorem Holderem.

V neděli bohužel nevyšel start nadhazovači Tomáši Žondrovi, kterého musel již ve druhé směně střídat Petr Novotný. Peťan házel opravdu skvěle, čímž nás udržel v kontaktu s naším soupeřem. Důkazem toho, že náš tým má v letošní sezóně opravdu bojového ducha a nevzdává se za jakéhokoli stavu, bylo dorovnání průběžného stavu na 6:6! poté však soupeř dokázal i s trochou štěstí dotáhnout vítězný bod.

Náš celkový stav z tohoto víkendu je dvě výhry a jedna prohra, což se součtem výsledků z prvního víkendu nás řadí na průběžné skvělé třetí místo, o které budeme bojovat o tomto víkendu s mnohanásobnými mistry České republiky. Tímto zvu všechny fanoušky Hrochů na Městský baseballový stadion na pátek v 19 hodin. 

Kategorie: A
Tomáš Ovesný