Extraliga 2020 začíná

Jsme potěšeni, že se jako jeden z prvních sportů v ČR můžeme vrátit na hřiště a zahájit letošní sezónu. Již v sobotu poprvé změříme síly s týmem z Třebíče. V neděli přivítáme stejného soupeře v domácím prostředí. 

Vzhledem k tomu, že stále platí Mimořádná opatření vlády ČR, sportovní klub Cardion Hroši Brno vydává následující oficiální stanovisko: 

První domácí utkání Extraligové sezóny 2020, dne 24.5.2020, mezi Cardion Hroši Brno a Nuclears Třebíč se odehraje bez diváků. Vstup do Sportovního areálu Hroch však nebude veřejnosti uzavřen. Všechna sportoviště, včetně občerstvení Parník Hroch budou otevřena za dodržení všech vládních nařízení. Mimo sportoviště budou návštěvníci povinni nosit roušku a dodržovat bezpečné rozestupy. Utkání bude možné sledovat online na oficiálním Facebookovém profilu Hroši Brno.

O dalším postupu spojeném s rozvolňováním vládních opatření vás budeme informovat. 

Jak vidí novou sezónu manažer Hrochů? Pro Baseball Czech odpověděl Matěj Samek

Mezera mezi sezónami je kvůli reprezentační pauze a výjimečnému stavu delší, než je zdrávo. Nikoho z hráčů nebaví hrát pouze pár měsíců v roce natřískanou sezónu a letos tomu bohužel nebude jinak kvůli pandemii.
Během zimy jsme se soustředili na zlepšení týmové offence, která byla vždy naší slabou stránkou. Kvanta živých stavů na pálce proti nadhazovačům nám snad konečně zvýší týmový batting average. Konečně jsme se dostali do stavu, kdy náš relativně mladý klub vychoval dostatek mladých talentů na doplnění starého jádra. Některá trenérská esa předvedla přes zimu tolik práce, že chceme opět sáhnout po nejvyšší příčce.

Kategorie: A
Martin Dvořák

Soubory ke stažení