Hroší festival 2024

Připojte se k nám na jednodenním Hroším Festivalu 2024. Čeká vás nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu!

Sportovní areál Hroch v Brně bude 18. května 2024 hostit druhý ročník Hrošího Festivalu. Areál Hroch slibuje nabitý program plný sportovních aktivit, hudebních vystoupení a zábavy pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Letos je pro vás připraveno spoustu sportovních disciplín, které si můžete vyzkoušet: ZORBING, LETNÍ BIATLON, BASKETBAL, či PARKUR (moderní pojetí gymnastiky vedené profesionálním týmem IN BALANCE). Dále si můžete vyzkoušet, jak rychle jste schopni hodit baseballovým míčkem (měřeno radarem), a nebo odpálit baseballovou pálkou homerun.

Pro ty, kteří dávají přednost kolektivním sportům, bude připraven otevřený volejbalový turnaj pro všechny amatérské hráče. Přihlásit se můžete přímo na festivalu a dle složení vašeho týmu budete zařazeni do patřičné kategorie. Soutěžte s přáteli nebo rodinou a užijte si atmosféru pravého turnajového klání. 

Večer obohatí hudební program v podobě živého vystoupení populární kapely CCA GANG. Jejím předskokanem bude populární DJ Roman se svou dětskou diskotékou,kterou si užijí hlavně děti, ale věříme, že u některých písní se určitě “chytí” i dospělí. 

V rámci letošního festivalu si určitě nenechte ujít vzrušující Extraligové utkání v baseballu mezi domácími Hrochy Brno a Třebíčí Nuclears, které bude jedním z hlavních diváckých lákadel dne.

Správnou festivalovou gastronomii zajistí, kromě stálé nabídky, stánky mini pivovarů s ochutnávkou pivních specialit, na večer je připraven náš Iglu bar s profesionálním barmanem. 

Letošní ročník je taktéž výjimečný díky spolupráci s nadačním fondem Modrý Hroch, kterému věnujeme část příjmů ze vstupného. Tyto peníze poputují na podporu projektů pro děti zotavující se z těžkých úrazů a dětem s těžkým fyzickým handicapem. Proto neváhejte a přijďte, ať svojí přítomností pomůžete těm, kteří naši pomoc opravdu potřebují. 

Zapište si 18. května 2024 do svého kalendáře a přijďte do sportovního areálu Hroch prožít jedinečný den plný sportu, hudby a zábavy. Těšíme se na vaši účast!

Nezapomeňte sledovat naše webové stránky a sociální média pro nejnovější aktualizace a informace o registraci na sportovní aktivity.


 

Kategorie: Hroši