Hroší Festival: Sportovní událost konce září

Ve sportovním areálu Hroch se na konci září chystá velká událost, kterou by si neměl nechat ujít žádný sportovní fanoušek. Hroší Festival se chlubí řadou vzrušujících aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Od 28. do 30. září si můžete užít nabitý program, který zahrnuje jak utkání nejlepších baseballových týmů Evropy, tak i širokou škálu dalších sportovních aktivit.

Jedním z hlavních taháků Hrošího Festivalu bude Mistrovství Evropy mužů v baseballu. Tento prestižní turnaj přivítá nejlepší baseballové týmy z celé Evropy, kteří se utkají o mistrovský titul. Všichni zájemci budou mít jedinečnou příležitost sledovat baseball na nejvyšší úrovni a podpořit Národní tým na cestě za medailí.

Pro ty, kteří se chtějí zapojit a sami si zasportovat, je připraveno spoustu sportovních aktivit. Pořadatelé Hrošího Festivalu připravili plážovou kopanou, Korfbal, zorbing a dokonce i netradiční letní biatlon. Každý návštěvník obdrží speciální festivalovou kartu, která jim umožní zúčastnit se všech sportovních aktivit a zapojit se do festivalových soutěží. Pro nejmenší bude připraven stánek s malováním na obličej a dalšími aktivitami.

Festival budou provázet různé stánky nabízející zábavu a pohoštění. Ocean48, známý pro svou širokou nabídku mořských specialit, bude mít pro návštěvníky připraveny lahodné delikatesy. Mini pivovar nabídne ochutnávku místních pivních specialit, zatímco večerní iglu bar bude připraven pro všechny, co ještě nechtějí jít domů. Profesionální barman a DJ se postarají o večerní zábavu.

Hroší Festival je skvělou příležitostí pro všechny sportovní nadšence, kteří si chtějí užít nejen profesionální baseball, ale také aktivně vyzkoušet netradiční sportovní a gastronomické zážitky. Zapište si datum 28. - 30. září do svého kalendáře a nezapomeňte se zúčastnit!

Kategorie: Hroši