Baseballový ples 2022

V sobotu 19.2. jsme se sešli již po devět a půlté na tradičním Hroším baseballovém plese. V roce 2021 se ples z Covid-důvodů nemohl uskutečnit vůbec a letos jsme měli být výrazně omezeni na pouhých sto účastníků. Nakonec se vládní restrikce přece jen uvolnily, a tak jsme se mohli sejít bez obav z předčasně naplněné kapacity.

Večerem nás hudebně provázel oblíbený a prověřený DJ Roman, který zaujal nejen plesově naladěným repertoárem, ale také světelnou show. Moderátorem akce nebyl nikdo jiný než náš komentátor a insta guru Martin Claus. 

Kulturní prvek večera obstaral Spolek elegantních dam, které zvedly ze židle nejednoho diváka svým tanečním vystoupením v rytmu kankánu.

Tradiční tombola byla letos okořeněná slečnou Pospecovou – tedy Honzou Pospíšilem v ženských šatech tahajícím lístky z klobouku. Nejčastějším výhercem byl letos Trunkát klan a hlavní cenu, krásný dort s baseballovou tématikou od cukrářství Kejky, si odnesla rodina Fialova. 

Další již tradiční anketu „zaměstnanec roku“ 2020/2021 letos zcela zaslouženě ovládla naše jedinečná Marťa Hánová. Gratulujeme.

Přes lehce komornější atmosféru, bylo nás přece jen výrazně méně než obvykle, jsme si ples náramně užili. Moc děkujeme všem, co přišli a pomohli vytvořit úžasnou atmosféru. Již nyní tedy mohou začít přípravy na ten skutečný desátý ples, který se uskuteční začátkem roku 2023. My už se moc těšíme!