Baseballový ples 2024

Na dvanáctém Hroším plese v Brně se v pátek 19. ledna 2024 znovu spojila baseballové nadšence s kouzlem společenského večera. Kulturní dům Rubín v Žabovřeskách se stal dějištěm této oblíbené události, kde se shromáždili členové a přátelé baseballového klubu Hroši Brno, stejně jako z okolních klubů.

Večerem provázel Matyáš Němčanský a hlavně kapela CCA GANG, jejíž energické taneční melodie a hity dodaly večeru tu pravou atmosféru. Kapela předvedla celkem pět bloků, během kterých se střídaly rytmické tóny s chvílemi plnými očekávání dalšího programu.

Jedním z vrcholů večera bylo bezpochyby vystoupení taneční skupiny B-Fresh, která předvedla moc pěknou street dance choreografii. 

Zvláštní pozornost byla věnována vyhlášení trenéra roku, kterým se stal Serhiy Holovko. Jeho přínos klubu byl oceněn bouřlivým aplausem a uznáním všech přítomných.

Tradiční tombola byla letos obzvláště bohatá, díky laskavosti sponzorů a podporovatelů klubu. Hlavní cenou byl robotický vysavač věnovaný Lucií Foretovou z baseball-shop, což přilákalo velký zájem o nákup lístků.

Večer dále pokračoval dalšími hudebními bloky kapely CCA GANG a vyvrcholil after párty, která trvala do brzkých ranních hodin. Tato společenská akce opět ukázala, jak úzce jsou sport a kultura propojeny v komunitě Hrochů Brno.

Hroší ples se postupně stal neodmyslitelnou součástí kalendáře klubu a jeho fanoušků. Už nyní se můžete společně s námi těšit na další ročník.