Hroší posilovna prošla výraznou proměnou

V letošní zimě se vedení klubu pořádně zaměřilo na vylepšení posilovny v hroší klubovně, která je nedílnou součástí zimní přípravy všech hráčů starších patnácti let. Posilovna se výrazně zvětšila a zmodernizovala. Přibyly nové posilovací stroje, závaží a kovové konstrukce na cvičení.

V první řadě je třeba zmínit rozšíření prostoru celého “gymu”. Ve spodním patře klubovny vyrostla na podzim zeď, která od recepce odděluje celou pravou stranu místnosti. Posilovna je tak zhruba čtyřikrát větší a současně ji může plnohodnotně využívat až 12 lidí.  

Investice šly i do vybavení. V posilovně nově stojí dvě osy na závaží, jednoručky, reverse hyper, glute ham raise, lavice na bench press, sáně se závažím, platformy na mrtvý tah, zátěžové gumy, vesty a řetězy. Prostor posilovny slouží výhradně klubu, není tedy otevřen pro veřejnost jako standardní fitness centrum.

Velký dík patří všem, kteří se na vzniku posilovny podíleli. Po finanční stránce město Brno, Jihomoravský kraj a hlavní patrner Cardion. Dále ale samozřejmě všichni členové neustále rozrůstající se Hroší rodiny. Teď už nám nezbývá než doufat, že ji brzy členové klubu opravdu budou moci využít naplno v přípravě na náročnou baseballovou sezonu! 

Kategorie: Hroši
Martin Claus