HROŠI SE S TEMPEM ROZEŠLI SMÍRNĚ

Oba důležité zápasy s celkem, který je v tabulce jen o jeden zápas za námi, čekaly náš A tým v sobotu na domácí půdě.

Do zápasu již kádr vedl nový trenérský tým, v němž Tomáše Svobodu nahradil Jeff Barto a Dominic Morbidelli. A týmu se během května vůbec nedařilo a téměř spadl z příček zajišťujícím postup do play-off. Po vzájemné dohodě tedy vedení ustanovilo nové trenéry s cílem nakopnout mladý tým a vybojovat v závěru základní části vytoužené play-off.
První zápas zahájil na nadhazovacím kopci Jan Kucin a proti němu se postavil Jake Rabinowitz. Vstup do utkání se nám povedl, když jsme bodovali v prvních čtyřech směnách a ujali se vedení 5:2. Poté ale přišel bodový půst a když dal soupeř v osmé směně dva body, čímž snížil na rozdíl jediného bodu, vystřídal Kucina na nadhozu Tomáš Žondra. Ten si počínal dominantně a již soupeře k ničemu nepustil. První zápas pro nás znamená vítězství 5:4.
V druhém utkání se na nadhozu utkali zkušený Jeff Barto a mladý Adam Pokorný. V první směně si připusujeme doběh po chybách hostů, jenže potom ani jedna strana až do šesté směny neboduje. V ní si pražané připisují několik dobrých odpalů a v kombinaci se dvěmi metami zdarma to znamená otočení zápasu na 1:3. V té stejné směně ještě snižujeme na rozdíl jediného bodu, ale na víc se již nezmůžeme. V rozehře poslední směny si Tempo pojišťuje vítězství dalšími dvěma body. Tento zápasy tedy prohráváme 2:5.
Zatímco první zápas jsme velmi dobře pálili a drželi soupeře pod tlakem, druhý zápas jsme si připsali jen dva hity. K tomu několik chyb v poli, což nás připravilo o šanci na výhru. I takovýto výsledek nás nadále těsně drží v play-off. Tento týden nás čekají tři utkání proti Technice Brno. Sobotní potom na domácí půdě. Přijďte nás podpořit, zápas začíná v 15:00. Již od 14:00 je pro Vás ale připraveno občerstvení od Ocean48.

Kategorie: A
Petr Novotný