Marťa Hánová se probojovala až do TOP4 projektu Díky, trenére!

V letošním roce měli Hroši zastoupení v celorepublikovém finále prestižního projektu Díky, trenére. Z více než tří set českých trenérů se dokázala mezi absolutní špičku probojovat naše zkušená trenérka mládeže Marťa Hánová. Ta porotu oslovila nejen svým medailonkem, ale také tréninkem s Hrošíky U8. Z Pražského finále projektu Díky, trenére nakonec dovezla fenomenální 4. místo.

Celkem bylo nominováno asi 340 trenérů mládeže, z nichž pořadatel nejdříve vybral dvaatřicet kandidátů a po zodpovězení doplňujících otázek a kontroly u jednotlivých svazů bylo vybráno semifinálových šestnáct. Následovalo natáčení medailonků (medailonek Marti zde), na základě kterým odborná porota vybrala 8 finalistů, kteří během finále v Praze předvedli ukázku tréninku se svými svěřenci v osmi minutovém vystoupení.

Mezi finálovou osmičkou nechyběla ani naše Marťa, se kterou do Prahy vyrazila také její kategorie U8 a rodičovský kotel. Na základě krátkého vystoupení se svými svěřenci vybojovala naše skvělá trenérka postup mezi nejlepší čtyři novinované coache. Ve finálovém kole už ale místo poroty rozhodoval výsledek tří minisoutěží. V těch měli nakonec šťastnější ruku jiní. I tak je postup Marti mezi nelpeší čtyři trenéry celého projektu obrovským úspěchem a za celý klub jí patří gratulace.

Marťo, děkujeme!

#hrošivduši

Kategorie: U8