Mistrovství Evropy žen do 22 let také u Hrocha

V neděli 26. června zahájíme letošní první domácí reprezentační akci, kterou bude mistrovství Evropy žen do 22 let. Pořadateli této mezinárodní akce budou vůbec poprvé v historii kluby Snails Kunovice a Cats Brno – Hroch. Hrát se bude celkem na 3 hřištích, dorazí 17 týmů z celé Evropy a na programu je 71 zápasů.

Sedmý ročník mistrovství Evropy žen do 22 let se uskuteční v areálu Snails Kunovice a Cats Brno – Hroch. V Kunovicích se první zápas odehraje v neděli 26. června večer a do sobotního večera je naplánováno dalších 50 zápasů. V Brně se začne v pondělí odpoledne a hrát se zde bude až do pátku. Finálový den se kompletně přesune na Mlatevňu. Rozpis ZDE

 

Titul z roku 2018 budou obhajovat hráčky Itálie, které titul v této kategorii vyhrály celkem dvakrát. Dva tituly mají na kontě také hráčky Ruska, které byly pro letošní rok z evropských soutěží vyloučeny. Jeden titul vybojovaly Nizozemky a také Češky (2012 v Praze). Doufáme, že domácí prostředí a fanoušci poženou naší reprezentaci k nejcennější medaili i letos! Nominace českého týmu ZDE.

 

Rozpis zápasů českého týmu:

Neděle 26. června | 20:00 | ČR vs Francie

Pondělí 27. června | 18:00 | ČR vs Velká Británie

Úterý 28. června | 20:30 | ČR vs Maďarsko

 

/další zápasy dle umístění ve skupině/

 

Nedělní program začíná mítinky oficiálů, poté se v Areálu Jízdy králů v Kunovicích uskuteční zahajovací ceremoniál a od 20 hodin rozehraje česká reprezentace zápas proti Francii, který bude vysílán živě na obrazovky ČT Sport

 

V pondělí se český tým představí v Brně v areálu Hroch, kde je bude od 18:00 čekat těžký zápas proti Velké Británii. Ku příležitosti tohoto zápasu bude do Síně slávy uvedena Anna Xaverová.

 

Poslední zápas ve skupině mají Češky na programu v úterý od 20:30 proti Maďarsku. Následovat budou zápasy v TOP8 a později v TOP6 skupině, ze které se dle umístění v tabulce nominují týmy do finále a do zápasu o bronz.

 

Vstup na zápasy do obou areálů je zdarma, parkování u areálu Hroch je možné na vedlejší komunikaci za hřištěm ZDE, v Kunovicích jsou tato dostupná parkoviště - odkaz.

 

 

Všechny české zápasy budou streamovány živě na YouTube Czech Softball a veškeré další informace o českém týmu naleznete na webu ČSA a sociálních sítích Czech Softball.

Kategorie: Hroši