Mladší žáci U8 podruhé na Winterleague v Hrotovicích

Při druhém turnaji Winterleague v Hrotovicích se naše osmičky utkaly jen s oběma týmy s Třebíče Nuclears a přivezli 4 výhry ze 4!!!

První utkání nastupujeme proti Třebíči Nuclears U7. Začínáme na pálce a hned si připisujeme pět bodů. V obraně udržíme protihráče na metách a směnu bez doběhu. V tomto smyslu se následně vyvíjí i zbytek zápasu. Připisujeme si první výhru 15:5.

Druhý zápas s Třebíčí Nuclears U8 začíná bezprostředně po prvním utkání.  Začínáme opět bezchybnou obranou. Na pálce hned přidáváme 5 bodů. Následná hra je již vyrovnaná. Na pálce se začíná nekompromisně prosazovat Vojta Slavík a posílá domu jednoho hráče za druhým. V závěru zápasu se nám v obraně jedna směna nedaří, tak jak bychom si představovali, ale zápas nakonec dotáhneme do vítězného konce se skorém 11:8.

Po obědové přestávce nás čeká odveta s Třebíčí Nuclears U7. Tento zápas je zcela v naší režii. čapoun pálí dva homeruny. A Aďa Schauer dokonce dostane svým dvoumetovým odpalem dvakrát obranu Třebíče do rozpaků. Vítězíme hodně vysoko. Výsledek tolerantně korigujeme na 19:7.

Máme 15 minut pauzu a vstupujeme do posledního zápasu. Čeká nás odveta s Třebíčí Nuclears U8. Tento zápas je nejvyrovnanější ze všech. Na hráčích je už vidět únava. I přes velký tlak Třebíče si stale držíme vedení. Aďa Schauer nás i Třebíč stále udivuje svými krátkými dvoumeťáky. Střídáme kluky na téměř všech postech a stále se nám daří držet dvoubodový náskok. Zápas končí těsně 14:13 v náš prospěch.

Vezeme domů 4 výhry ze 4. Kluci hráli výborně. Mirek Balatě se ukázal jako velmi universální hráč obrany. Vojta Slavík předvedl velké zlepšení na pálce. A pálka celkově byla naší silnou zbraní. I v obraně jsme zahráli vcelku bezchybně. Jisté náměty na zlepšení samozřejmě máme, ale co bychom jinak dělali na trénincích :-).
Děkujeme hráčům za výborný výsledek a rodičům za podporu.

Za trenérskou dvojici Marek a Jelen
 

Kategorie: U8
Marek Schauer