Nově jsou tu Hippos Brno

Oficiálně můžeme oznámit vznik nového brněnského týmu - Hippos Brno, který bude od letošní sezóny partnerským klubem Hrochů. Tým Hippos vzniká na základě dlouhodobější spolupráce s Pipasem Brno, který kvůli odchodu hlavního trenéra Petra Pipka do důchodu již v původním formátu existovat nebude. 

Hráči Pipasu se tak stávají novými členy rodiny Hippos a od letošní sezóny budou nastupovat ve světle modrých dresech, které si můžete prohlédnout na fotografii. Hippos v sezoně 2021 nastoupí v kategoriích do devíti let, do desíti let a také v mužské 1. lize (stejně jako dřív prvoligový tým Hroch, z. s.). Hráče kategorie U9 a U10 bude trénovat Adam Jacques. 

Hroši také upouští od matoucího formátu dělení mládežnických kategoriích na Hrochy Brno a Hroch, z. s. Letošní mládežnické týmy budou v oblastních přeborech jednoduše rozděleny na týmy Hroši Brno A a Hroši Brno B. Na oficiální turnaje České baseballové asociace vypraví Hroši jeden společný tým v dané kategorii podle pravidel ČBA. V případě menšího počtu hráčů Hipposu v daných kategoriích, budou Hroši využívat možnosti hostování do partnerského klubu.

Snad nám situace bude přát a brzy uvidíme Hippos na baseballovém hřišti! Do té doby můžete alspoň sledovat náš nový partnerský tým na sociálních sítích:

Facebook: www.facebook.com/hipposbrno

Instagram: @hipposbrno

Kategorie: Hroši
Martin Claus