OSMIČKY VEZOU Z OSTRAVY STŘÍBRO

O víkendu 16.-17.9. proběhl vrchol sezóny i týmu U8 - ČBP. Turnaj se konal v Ostravě. Tam jsme zamířili už v pátek, jelikož nás první zápas čekal už v brzkých hodinách. Po cestě nás potkal déšť, který byl slibován na celý víkend.

A je to tu... Turnaj otevíráme výhrou 9:2 nad domácími Arrows Ostrava a postupně nás čekají další tři důležité zápasy a to s Tempem, Jihlavou a Blanskem. Ve každém z nich pálíme daleké odpaly a stahujeme body, které nám zaručují čtyři výhry ze čtyř zápasů ve skupině.

Poslední zápas skupiny s Hodonínem se v neděli ráno ruší kvůli nepříznivému počasí, ale na našem prvním místě se nic nemění. Po pár hodinách tak rozehráváme semifinále s brněnskými rivaly - Pipasem.

Celý zápas je v režii Pipasu, ale Hroši ukazují, že se baseball hraje až do posledního outu, a tak v dohrávce poslední směny vyrovnáváme na 8:8 a v tzv. Tie Breaku vítězíme 9:8 na Walk off odpal Richarda Hladkého.

Druhé semifinále ovládli Draci, a tak nás čekalo brněnské derby ve finále. Draci se hned ze začátku ujímají vedení a drží si během celého zápasu lehký odstup. V posledních dvou směnách se opět probouzíme k dobrému výkonu na pálce, ale bohužel stačíme pouze snížit skóre na 7:15. Z ČBP si odvážíme krásné stříbrné medaile.

Na závěr musím poděkovat všem, kteří se na tomto skvělém výsledku podíleli. Podmínky zdaleka nebyly ideální, ale vše jste zvládli na jedničku!
Děkujeme. 

Za trenéry Daniel Ondroušek

Kategorie: U8
Daniel Ondroušek