Poděkování za nezapomenutelný Hroší festival 2023

Po třech dnech intenzivního sportování je první Hroší festival oficiálně minulostí, ale zanechal nám spoustu nezapomenutelných zážitků. Rádi bychom vyjádřili naše hluboké poděkování všem účastníkům, kteří udělali tento festival tak výjimečným.

Celkem se ve Sportovním areálu Hroch od středy do neděle vystřídalo na 1100 dětí. Ve středu festival předzahájila akce Mistrovství Brna v baseballu, kam se přes jarní kvalifikaci dostali žáci základních škol Jasanová, Jana Babáka, Milénova, Sirotkova, Pastviny. Všichni si užili parádní sportovní dopoledne, které navštívil i reprezentant Marek Krejčiřík a maskot Mistrovství Evropy - spiky. 

Ve čtvrtek pak začalo to pravé festivalové zápolení. Děti si od rána vyplňovaly své festivalové karty, které postupně zaplňovaly razítky ze známých i netradičních sportů. Všichni si měli šanci vyzkoušet Headis, Americký fotbal, Rugby, Plážovou kopanou, Bouldering, Zorbing a Letní Biatlon se střelbou z laserové pušky. 

Každý večer proběhlo vyhlášení tomboly, kam nám naši partneři přispěli hodnotnými cenami. Páteční večer byl speciální tím, že proběhla dražba pro nadační fond Modrý Hroch a na pomoc dětem se vybralo několik tisíc korun. 

V průběhu festivalu probohálo zároveň Mistrovství Evropy mužů v baseballu, které jsme spolupořádali. Na své si tedy přišel opravdu každý. Vystřídaly se tu týmy Belgie, Řecka, Rakouska, Ukrajiny a Maďarska. Ohlasy zúčastněných týmů a oficiálů byly velmi pozitivní, když chválili rodinou atmosféru a třeba i kvalitu hřiště, které se od parného léta změnilo takřka k nepoznání. 

Závěr festivalu opanovala rocková kapela The Newmour Experience, která svým výkonem dokonale završila festivalovou atmosféru. Bylo nám potěšením poslechnout si staré známé rockové hity a děkujeme za ně. 

Děkujeme všem partnerům, inBalance, Malování na obličej Kačka, The Tommy kofi, Rugby Club Bystrc, Ocean48.cz, Nadační fond Modrý hroch, Kejky, EFI Pivovar, Alligators Brno, Výletní restaurace Turbína, barman Oskar, DJ Roman, zorbing a KB Střelka Brno, za skvělou práci a pomoc s FESTIVALEM.

Stejně tak bychom chtěli poděkovat všem zaměstnancům a dobrovolníkům.

Ale především musíme poděkovat VÁM NÁVŠTĚVNÍKŮM, protože bez vás by žádný HROŠÍ FESTIVAL nebyl možný.

Děkujeme a těšíme se příští rok

Kategorie: Hroši