PŘEDPOSLEDNÍ ÚČAST V HROTOVICÍCH

V neděli 9.2. se naše desítky opět zúčastnily turnaje v Hrotovicích. Tentokrát nás čekaly pouze tři zápasy a to proti týmům Pipas Brno, Draci Brno a Třebíč Nuclears.

Začínáme proti Pipasu a je na nás hodně vidět, že je to náš první zápas. Na pálce se nám nedaří a v poli dovolujeme soupeři skórovat. Pálkaři Pipasu byli evidentně hodně nabuzení a podařilo se jim 2x odpálit až na balkón. Nakonec se nám ale daří připsat si alespoň čtyři body a prohráváme 11:4.

Ve druhém zápase nás čeká další brněnský rival- Draci. Daří se nám odehrát velmi vyrovnaný zápas, ostatně jako vždy. Tentokrát to ale končí v nás prospěch 8:6.

Jako poslední máme na programu Třebíč Nuclears. Bohužel opět se nám v útoku nedaří. Třebíč si každou směnu připíše jeden bod a my na konci prohráváme 5:0.

Z tohoto turnaje si tedy odvážíme jedinou výhru. Musíme ovšem říct, že se jednalo o relativně vyrovnané zápasy, které se občas trošku zvrtly. Podařilo se nám 2x zahrát tečovací out na domácí metě a Vojta Šaradin se 3x trefil do "homerunového plotu" (zábradlí balkónu). Opět jsme získali nové zkušenosti.

Za trenéry kategorie U10
 

Kategorie: U10
Nikola Ondroušková