PRVNÍ VÝHRA V NADSTAVBĚ, ALE SPOKOJENÍ NEJSME

Extraligová nadstavba pokračovala o víkendu dalšími zápasy. V nich jsme se třikrát utkali s Eagles, kteří prvních 6 zápasů prohráli a stejně jako my už hráli spíše jen o teoretickou šanci na umístění mezi nejlepší trojkou. 

První zápas se hrál v pátek na hřišti Eagles a od začátku do konce to byla přetahovaná o každý bod. Dijck i Carroll sice pustili zdarma na metu více běžců, než by se jim líbilo, ale dokázali i tak udržet útoky obou týmů na uzdě. O naší těsné výhře rozhodla chyba obrany Eagles a Barto v posledních dvou směnách nedovolil pražanům výsledek otočit. Vyhráváme 3:2.

V sobotu se série přesunula k Hrochovi, kde nás čekaly dva zápasy. McDowall a Duffek začali oba silně a na první bod se čekalo až do šesté směny. V ní dali pražané body hned 4 a tento náskok už udrželi. V poslední směně navíc zatížili naše konto další velkou směnou, když nasázeli dohazujícícmu Barešovi 6 bodů. My jsme na Chlupa také tlačili, ale taková bodová nadílka z toho nebyla a prohráli jsme jasně 4:11.

Druhý zápas byl opět dramatickou podívanou, kde za delší konec tahali spíše nadhazovači. Eagles si hlavní porci doběhů připsali ve třetí směně, kdy skládají na dva outy sérii hitů a dobíhají pro tři body. Ve zbytku jim toho Barto ani znovu dohazující Bareš moc nedovolují, ale náš útok nedokáže běžce na metách proměnit v body a tak od nás Eagles odjíždějí se dvěma výhrami. Tentokrát 3:4.

Kategorie: A
Petr Janderka