Sezóna 2020

Ahoj Hroši,

v letošním roce všechny ovlivnila nečekaná a složitá situace. Těsně před startem jarní sezóny nás zasáhla pandemie, kvůli které jsme museli baseballové pálky a rukavice na dva měsíce odložit. Po konci sezony přišla další nucená pauza, se kterou se celý klub stále potýká. Přes všechna omezení se nám přeci jen některé věci podařily.

Vytvořili jsme na youtubovém kanálu celou sérii video tréninků, které každý zvládne z domova. Obhájili jsme titul nejlepšího mládežnického klubu ČR, výkonnostně jsme opět posunuli náš mladý A-tým, junioři se po dvou letech opět probojovali do finále extraligy U21, zlepšili jsme podmínky pro naše dorostence (posilovna, rehabilitační místnost) a přivítali jsme v klubu nové děti i nové či navrátivší trenéry.

Přestože jsme se snažili odtrénovat plánovaný počet hodin, jak to jen trochu šlo, některé tréninkové jednotky musely odpadnout. V letošním roce nám taktéž chyběly společenské akce, díky kterým se odlišujeme od ostatních klubů - Club Days, Fish Day, American Day, Hrošíkovo sportovní odpoledne atd. Už teď se s nadšením připravujeme na rok 2021, ve kterém už snad budou všichni Hroši fungovat v normálním režimu.

Přeji nám všem do dalších let, aby děti nepřestaly milovat sport a my starší se na ně mohli dívat a u toho se bavit tak, jak jsme byli zvyklí.

Kategorie: Hroši
Tomáš Ovesný