SRPNOVÝ SUM-UP: U11 vyhrály Back2School, Junioři jsou ve finále EXL

Po prázdninové odmlce mládežnického baseballu přinášíme tradiční shrnutí, tentokrát celého měsíce srpna. Kromě letních soustředění si kategorie U11, U13 a U15 zahrály v Praze turnaj Back2School. Juniorská EXL U21 vyvrcholí tento a příští víkend finálovou sérií. EXL hráčů do 18 už rozjela své play-off boje, ve kterých Hroši U18 bojují o bronz.

 

A-TÝM | A-tým skončil letošní sezónu na 6. Místě

U21 | Jednadvacítky vyhrály základní část letošního ročníku juniorské EXL. S konečnou bilancí 13 výher a pouhé 3 prohry jdou do finálové série proti Drakům z prvního místa. Rozpis finálové série:

Game 1 : Sobota 4/9, 13:00 @Hroch      |      Game 2: Pondělí 6/9, 17:00 @MBS

Game 3: Pátek 10/9, 16:00 @Hroch       |      Game 4: Sobota 11/9, 13:00 @MBS

Game 5: Neděle 12/9, 13:00 @Hroch 

U18 | Osmnáctky nakonec skončily základní část EXL U18 na druhém místě v divizi Morava, což znamenalo přímý play-off souboj se druhém týmem divize Čechy – Sabatem Praha o celkový bronz soutěže. První dva zápasy sérii dopadly v náš prospěch a bronz je blízko.

Hroši 3 – 0 (W)

Hroši 8 – 6 (W)

⚾️ U15 | V kategorii U15 hrají za Hrochy dva týmy: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno. Oba týmy o víkendu odcestovali do Prahy na Back2School turnaj.

Hroši procházeli turnajem bez prohry až do top 4 turnaje, ve které se ale po dvou těsných prohrách s Klasikem a Eagles museli spokojit se 4. Místem

Hippos po dvou jedno-bodových prohrách ve skupině mířili do fáze o umístění. V té už ale nezaváhali a nakonec brali 9. Místo

 

U13 | V kategorii U13 hrají za Hrochy dva týmy: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno. Oba týmy o víkendu odcestovali do Prahy na Back2School turnaj.

Hroši si na turnaji připsali jen jednu prohru, bohužel přišla ale v důležitém čtvrtfinále, což znamenalo boje ve spodním pavoukovi a konečné 5. Místo

Hippos dvě prohry ve skupině poslaly přímo do skupiny o umístění, ve které nakonec vybojovali 9. Místo

 

⚾️ U11 | V kategorii U11 hrají za Hrochy dva týmy: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno. Oba týmy o víkendu odcestovali do Prahy na Back2School turnaj.

Hroši na turnaji hráli skvěle, neprohráli ani jeden z 5 zápasů a zaslouženě brali ZLATO!

Hippos odehráli také skvělý turnaj, za kterého si nakonec odvezli 4Místo

 

U10 | V přeboru regionu Jih do 10 máme Hrochy “A” i “B”.

“Áčko” letní baseballový kemp.

“Béčko” letní baseballový kemp.

U9 | I naše devítky hrají letos systémem dvou týmů: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno.

Hroši letní baseballový kemp.

Hippos letní baseballový kemp.

 

U8 | Osmičky mají v oblastním přeboru dva týmy: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno.

Hroši letní baseballový kemp.

Hippos letní baseballový kemp.

 

To je vše z tohoto prázdninového týdenního shrnutí. Neváhejte přijít podpořit naše juniory ve finálové sérii proti Drakům.

 

Foto: Lenka Brožová

 

#hrošivduši

 

Kategorie: Hroši
Martin Claus