První díl - Kvalifikace na World Baseball Classic

První díl Studia Hroch se věnuje kvalifikaci na World Baseball Classic, ohlédnutím za ME a Olmypijsou kvalifikaci na konci loňské sezóny, hodnocení extraligy a komentářům k jejímu systému. Proto se v mém studiu objevil reprezentační catcher a redaktor stránky Milujeme baseball Petr "Koblih" Čech, kapitán reprezentace a ostravských Arrows Jakub "Mašina" Malík a zadopolař Hrochů a producent vznikajícího dokumentu Inbetween - Michal Ondráček. Pokud vás zajímá pohled kluků na systém extraligy, jak probíhá jejich zimní příprava a nebo kdo všechno dluží Koblihovi za účet na Spotify family, tak si určitě nesmíte nechat ujít první díl Studia Hroch.

PS: poslech nemusí být vhodný pro děti do 13 let (language)


-- edit --
První díl studia Hroch byl na základě prosby kamaráda, reprezentanta Petra Čecha smazán ze všech online platforem. Petr se na konci rozhovoru, jak později ve své omluvě sám uznal, poněkud nemístně, pustil do kvality občersvení svého domácího hřiště. Nicméně Studio Hroch bude ve stejném formátu pokračovat druhým dílem, jen, co budou mít místní baseballoví odborníci co hodnotit, sejdou se opět ve studiu Martina Clause. 
Pokud by měl přecejen někdo o podcast zájem, napište nám email nebo zprávu na facebook. Kromě dračí hodspody se v něm hlavně probralo spoustu baseballových témat WBC ME, kva OLY, CZ EXL. Byla by škoda, kdyby výborná práce našeho mladého žurnalisty přišla vniveč. 
Takže Petře, velký respekt, podcast je smazaný, tak snad tě teď vaše vedení nechá hrát a na nás nesešle ty právníky pro odškodné. 
Martin Dvořák.

Omluva Petra Čecha:
https://uloz.to/file/7jnzlnwI2jxR/omluva-za-podcast-koblih-m4a?fbclid=IwAR0k6kxzRg78jI4bc9jGj_FV7RbjN3A33muX_HZ5DOJPaP1jRZYbNCthjsA