TŘETÍ ÚČAST DESÍTEK V HROTOVICÍCH

V neděli 9.2. se tým desítek opět vydal do Hrotovic, kde na něj čekal tým Nuclears, Techniky, Pipasu a Eagles.

Jako první nás čekají kluci z Nuclears. Nastupujeme jako domácí a hned ze začátku nedovolujeme žádný doběh. Naneštěstí Třebíč je už velmi dobře rozehraná z předchozího zápasu, a tak i oni předvádí v první směně skvělou obranu a nám se nedaří skórovat. Poté už v obraně začínáme dělat chyby a v útoku se nám nedaří. Jediný doběh na naše konto připisuje Viktor Dokoupil. Prohráváme 1:11.
Po krátké pauze na nás čeká soupeř z Brna – Pipas. Nastupujeme jako hosté, ale naši pálku nestartujeme moc úspěšně, nepřidáváme jediný bod. Opět v obraně ukazujeme silné stránky a hned první tři pálkaři končí out na první metě. Další dvě směny konečně nabíráme energii a po čtvrtém inningu vedeme 10:0. Pipas potom v dohrávce přidá jen dva body a my tak vyhráváme 10:2.
Před obědem máme na seznamu ještě Techniku. Jako domácí držíme první útok  bez bodů, což v dohrávce dokáže i soupeř. Neuvěřitelně vyrovnaný zápas nakonec naší prohrou 2:3.
Po skvělém obědě nás čeká poslední soupeř, tentokrát Eagles Praha. Jako hosté nastupujeme na pálku, ale nedaří se nám skórovat, naopak Eagles si hned připisují první bod. Díky agresivitě na metách se nám daří doběhnout, a to hned 3x. Ve čtvrté ještě skórujeme jednou a zápas končí po 6.inningu výhrou týmu Cardion Hroši Brno 4:1. 
Stejně jako z minulého turnaje si odvážíme dvě výhry a dvě prohry. Odehráli jsme čtyři solidní zápasy, ze kterých si odnášíme, že opakování je matka moudrosti a i na základních dovednostech musíme pořád pracovat. Opět byla neděle velmi vyčerpávající. Velmi děkuji Berymu st. za hlídání line upu a udržování zápisu a taky Ondrovi Doležalovi za pomoc na první metě.

Za trenéry U10

Kategorie: U10
Nikola Ondroušková