TÝDENNÍ SUM-UP: Devítky přivezly z ČBP stříbro, Áčko má první výhru v TOP6

Čtvrtý týden plný baseballu v mládežnických i dospělých kategoriích znamená náš čtvrtý týdenní souhrn. A-tým vstoupil o víkendu do nadstavby TOP6, devítky a osmnáctky si zahrály Český baseballový pohár. Poslední velký červnový turnaj zbývá odehrát příští týden našim osmičkám, které o víkendu hrají U Hrocha tradiční turnaj 1st Cup pro Moravu.

A-TÝM |  A-tým začal EXL nadstavbu TOP6 proti městským rivalům z Komárova Drakům. Náš A-tým dokázal urvat vítězství po skvělém obratu v zápase číslo 3.

2 – 6 (L), 1 – 8 (L), 9 – 7 (W).

 

U21 | –žádné zápasy–

 

U18 | Osmnáctky čekal od pátku do neděle Český baseballový pohár U18, na který Hroši odjížděli jako jeden z favoritů, turnaj se jim ale bohužel příliš nepovedl. Ve skupině brali druhé místo po výhrách proti Technice 31 – 2 (W), Hluboké 10 – 4 (W), Kotlářce 15 – 0 (W) a prohře s Eagles 4 – 7 (L). To kluky poslalo přímo do zápasu o bronz. V tom kluci nestačili na Draky a po prohře 5 – 8 (L) berou 4. místo.

 

⚾️ U15 | V oblastním přeboru mají patnáctky dva týmy a právě ty si v neděli zahrály proti sobě. Ze zápasu lépe vyšlo “Áčko”, které v pětisměnovém duelu vyhrálo 3 – 1 (W).

 

U13 | V kategorii U13 hrají za Hrochy dva týmy: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno

Hroši si v sobotu připsali dvě výhry na domácí půde proti Ježkům Jihlava 8 – 0 (W), 13 – 3 (W).

Hippos si také v sobotu připsali dvě výhry proti Ježkům Jihlava “B”. Zápasy vyhrálo 14 – 2 (W), 7 – 4 (W).

 

⚾️ U11 | V kategorii U11 mají Hroši dva týmy: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno.

Hroši měli týden nabitý, v neděli si ze dvou zápasů s třebíčí odnesli jednu výhru (W) a jedu prohru (L). V úterý si pak ještě zahráli dva zápasy s Olympií Blansko, ze kterých taky odnesli výhru (W) a prohru (L).

Hippos si zahráli dva zápas v Blansku. Domácí Olympii podlehli naši 1 – 9 (L), 4 – 19 (L).

 

U10 | V přeboru regionu Jih do 10 máme Hrochy “A” i “B”.

“Áčko” čekal miniturnaj na MBS, ve kterém se utkalo s oběma týmy Draků. Hrochům se ale nepodařilo urvat vítězství 5 – 8 (L),  6 – 11 (L).

“Béčko” si o víkendu připsalo prohru proti Meadow Bulls Dolní Loučky (L).

 

U9 | I naše devítky hrají letos systémem dvou týmů: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno. V sobotu a neděli zabojovali oba týmy na ČBP U9.

Hroši procházeli turnajem bez ztráty. Vyhráli skupinu, čtvrtfinále i semifinále. Přemožitele našli až ve finále, ve kterém podlehli Drakům. Z ČBP U9 tak vezou skvělé 2. MÍSTO!

Hippos sice prohra ve čtvrtfinále nasměrovala do bojů o 5. – 8. místo. Tam zabojovali naši skvěle a z premiérového poháru U9 pro Hippos vezou famózní 6. MÍSTO!

 

U8 | –žádné zápasy– (příprava na 1st Cup)

 

U7 | Sedmičky si zahráli svůj první turnaj na domácí půde U Hrocha. Ve skupině si naší mini-hrošíci poradili s Třebíčí a Jihlavou, ve finále pak dokázali porazit Draky, což znamená konečné 1. MÍSTO! 

 

Celé hroší rodina má za sebou další krásný baseballový týden. Z tohoto týdenního shrnutí je to vše. Na příští SUM-UP se můžete těšit zase příští středu.

 

Foto: Lenka Brožová

 

#hrošivduši

Kategorie: Hroši
Martin Claus