TÝDENNÍ SUM-UP: Jedenadvacítky i devítky vybojovaly druhé místo

Další prázdninový týden znamenal vyvrcholení sezóny pro naše devítky a jednadvacítky. Jedenáctky si zahrály kvalifikaci na MČR, patnáctky v rámci přípravy Final 4 a desítky se třináctkami se pilně připravovaly na nadcházející víkend, ve kterém vrcholí jejich sezóna.

A-TÝM | A-tým skončil letošní sezónu na 6. místě.

U21 | Jednadvacítky ve finálové sérii ani letos nakonec nestačily na Draky, kteří ovládli sérii 3 – 1 na zápasy. Naši Hroši tak i letos po skvělé sezóně berou stříbro.

U18 | Osmnáctky mají stále rozehranou sérii o třetí místo v EXL U18 proti Sabatu Praha. V sérii vedou naši po dvou výhrách 2 – 0 na zápasy. Sérii je ale stále pozastavena kvůli nadcházejícímu MČR U18.

 

⚾️ U15 | Patnáctky se vyhnuly kvalifikaci na MČR, protože na červnovém poháru získaly zlato a přímý postup. Místo toho si tak v Třebíči proti domácím Nuclears, Regensburku, Tempu Praha a Kotlářce Praha. Celkově nasbírali naši z pěti zápasů 3 W a 2 L. Co je ale podstatnější, podstoupili skvělou generálku na MČR, které je čeká už příští týden.

 

U13 | Třináctky se o víkendu připravovali na MČR, které je v reálu na Hluboké čeká už tento víkend.

⚾️ U11 | Jedenáctky čekala kvalifikace na MČR, kterou hrály na domácí půdě. Hroši si ve skupině připsali tři jasné výhry a z prvního místa jasně postoupili na mistrovství republiky.

 

U10 | V přeboru regionu Jih do 10 máme Hrochy “A” i “B”.

“Áčko” příprava na MČR U10 už tento víkend U Hrocha.

“Béčko” příprava na MČR U10 už tento víkend U Hrocha.

U9 | I naše devítky hrají letos systémem dvou týmů: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno. Minulý víkend nastoupily oba týmy na MČR v areálu na Hluboké.

Hroši prošli hladce základní skupinou, ve čtvrtfinále udolali jednobodovým rozdílem Nuclears a v semifinále prošli přes Rytíře Trutnov až do finále. V tom už ale nestačili na Draky a z turnaje se vrací s fantastických druhým místem.

Hippos i přes skvělý baseball po dvou těsných pohrách do čtvrtfinále neprošli. Ve skupině o umístění nakonec vybojovli 11. místo.

 

U8 | –konec sezóny–

 

To je vše z tohoto prázdninového týdenního shrnutí. Neváhejte přijít podpořit naše U10 na jejich mistrovství republiky už tento víkend. V našem areálu na turnaji nastoupí dvacet týmů!

 

Foto: Lenka Brožová

 

#hrošivduši

 

Kategorie: Hroši
Martin Claus