TÝDENNÍ SUM-UP: Patnáctky mají z ČBP zlato, jedenáctky skončily třetí

V tomto týdnu si celá hroši rodina připsala další skvělý týden plný mládežnického baseballu. Areál U Hrocha hostil Český baseballový pohár hráčů do 11 let a i přes částečnou nepřízeň počasí jej dokázali organizátoři připravit hřiště na všechny zápasy dle rozpisu. Patnáctky hrály také pohár a dařilo se jim skvěle. Z Blanska nakonec přivezly titul. 

 

A-TÝM |  –žádné zápasy–

 

U21 | Díky víkendové přestávce EXL jela hroší jednadvacítka o víkendu do Prahy v plné sestavě. Kluci potvrdili skvělou formu a s Kotlářkou si dvakrát hladce poradili po skvělém výkonu na pálce kombinovaném se solidním nadhozem a obranou:

13 – 0 (W), 12 – 3 (W)

 

U18 | –žádné zápasy–

 

⚾️ U15 | Patnáctky před sebou měli ČBP hráčů do patnácti let v Blansku. Ze skupiny naši Hroši postoupil sice ze druhého místa, semifinále proti Klasiku ale dokázali vyhrát v extra-inningu 8 – 6 (W) a ve finále pak vrátili Třebíči porážku ze skupiny 11 – 1 (W) a domů přivezli ZLATÉ medaile!

 

U13 | V kategorii U13 hrají za Hrochy dva týmy: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno

Hroši si v sobotu připsali dvě jasné výhry na Kraví hoře. Techniku porazili 11 – 4 (W), 21 – 1 (W).

Hippos si také zahráli v sobotu na Kraví hoře proti Technice Brno „B“. Zápas se ale našim příliš nepovedl a od Techniky B dostali Hippos výprask 20 – 1 (L).

 

⚾️ U11 | V kategorii U11 mají Hroši dva týmy: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno. Tento víkend hrála tato kategorie domácí ČBP U11 pro Moravu, které se hrálo v areálu U Hrocha:

Hroši šli turnajem naprosto suverénně, ve skupině si připsali tři vysoké výhry proti Arrows, Technice a Drakům. V semifinále ale nestačili na Třebíč, zejména na jejího nadhazovače D. Dobeše, který v šesti směnách rozdal 15K a povolil Hrochům jen bod. Krásný zápas tak přinesl prohru našich 1 – 3 (L), která znamenala zápas o bronz. Ten už naše jedenáctky zvládly proti Blansku bez problému a po výhře 13 – 5 (W) berou skvělé 3. místo!

Hippos si ve skupině výhru nepřipsali, naši ale dokázali zabojovat alespoň v zápase o 7. místo proti Arrows a po těsné výhře 15 – 14 (W) berou 7. místo!

 

U10 | Přestože máme v kategorii U10 dva týmy, o víkendu hrál pouze jeden namíchaný tým proti Drakům. Velká část našich i dračích hráčů totiž hrála na ČBP U11. Podle informací se skóre moc nepočítalo, ale týmy se po dvou zápasech rozešly smírně s jednou výhrou a jednou prohrou 1W – 1L.

 

U9 | I naše devítky hrají letos systémem dvou týmů: „Áčko“ - Cardion Hroši Brno a „Béčko“ pod hlavičkou Hippos Brno. V neděli se oba naše týmy potkaly na miniaturnaji na Kraví hoře.

Hroši si proti svým kolegům z Hippos připsali výhru 16 – 6 (W), a proti domácí Technice také výhru 14 – 9 (W).

Hippos nestačili na kolegy z Hrochů, kterým podlehli 6 – 16 (L). Ve druhém zápase nakonec těsně podlehli i Technice 9 – 14 (L).

 

U8 | V kategorii do 8 let nastupují za Hrochy také dva týmy. Zde jsou ale stále tradičně rozděleny na: Cardion Hroši Brno - „Áčko“ a Hroch Brno, z. s. - „Béčko“.

"Áčko" si zahrálo v pondělí proti Drakům. V prvním zápase prohrálo 1 – 13 (L), ve druhém zápase ale bralo výhru 15 – 7 (W).

"Béčko" si zahrálo sobotní miniturnaj v Třebíči proti Jihlavě, Technice a domácí Třebíči. V prvním zápase porazilo Nuclears 15 – 7 (W), ve druhém Jihlavu 20 – 7 (W) a do třetice si naši vyšlápli i na Techniku 15 – 10 (W). Skvělá práce!

 

V tomto týdnu bude na programu první víkend EXL TOP6, ve kterém naši Hroši vyzvou Draky. Dále také třeba ČBP U18 a pohár budou mít také devítky, takže se určitě je, na co těšit. Z tohoto týdenního shrnutí je to vše. Na příští SUM-UP se můžete těšit zase příští středu. 

#hrošivduši

Foto: Lenka Brožová, Irena Fukarová

Kategorie: Hroši
Martin Claus