TÝDENNÍ SUM-UP: Třináctky jsou na MČR zlaté, U18 vybojovala bronz

Další zářijový týden znamenal další vyvrcholení sezóny pro některé z mládežnických kategorií. Desítky, třináctky a osmnáctky zabojovaly na mistrovstvích České republiky a dohromady vybojovaly Hrochům dvě medaile.

 

A-TÝM | A-tým skončil letošní sezónu na 6. místě.

U21 | Jednadvacítky ve finálové sérii ani letos nakonec nestačily na Draky, kteří ovládli sérii 3 – 1 na zápasy. Naši Hroši tak i letos po skvělé sezóně berou STŘÍBRO.

U18 | Hrochy čekalo v Praze MČR. První zápas ve skupině sice naši proti Hluboké prohráli, poté ale dokázali porazit Arrows i Tempo a vybojovat první místo ve skupině. Semifinále proti Eagles ale bohužel našim vůbec nevyšlo a po prohře museli kluci bojovat o bronz. Proti Tempu ale hráli opět skvěle, vyhráli 5–1 a z Prahy dovezli krásý BRONZ.

Osmnáctky mají navíc stále rozehranou sérii o třetí místo v EXL U18 proti Sabatu Praha. V sérii vedou naši po dvou výhrách 2 – 0 na zápasy. Sérii bude pokračovat příští úterý U Hrocha!

 

⚾️ U15 | Patnáctky se připravují na MČR, kterým vyvrcholí jejich sezona už tento víkend.

 

U13 | Třináctky o víkendu jely do Hluboká n. Vltavou na MČR. Hrochům se dařilo fantasticky, na turnaji nepohráli jediný zápas, šest hráčů trefilo homerun a Dan Sobotka jich dal dokonce pět. Hroši vybojovali ZLATO! Úspěch podtrhly 2 individuální ceny: Dan Sobota – MVP, Štěpán Němčanský – Nej. Nadhazovač.

Hippos – druhý tým Hrochů jel do Frýdku-Místku na “MČR U13 B,” na kterém nakonec naši vybojovali krásné 4. Místo.

⚾️ U11 | Jedenáctky se připravují na MČR, kterým vyvrcholí jejich sezona už tento víkend.

 

U10 | Desítky si U Hrocha zahrály Open MČR, na kterém celkem bylo 20 týmů.

Hroši na turnaji prohráli pouze jednou, a to smolně ve 1/4finále proti Technice, což znamenalo konec medailových nadějí a boj o 5. místo. Ten nakonec naši zvládli skvěle a s bilancí 6W – 1L skončili na 5. Místě.

Hroch – druhý tým Hrochů na turnaji také narazil ve 1/4finále a byl odsouzen k bojům o umístění. Nakonec Hroch Brno vybojoval po výhře proti Hippos krásné 7. Místo.

U9 | –konec sezóny–

 

U8 | –konec sezóny–

 

To je vše z tohoto týdenního shrnutí. Držte o víkendu palce posledním dvěma kategoriím, které před sebou mají vrchol sezóny. A určitě také neváhejte využít státní svátek v úterý k podpoření naší U18 v sérii o bronz EXL U18 proti Sabatu.

 

Foto: Lenka Brožová

 

#hrošivduši

 

Kategorie: Hroši
Martin Claus