V SOUBOJI S ARROWS DOMINOVALI NADHAZOVAČI

Série s Arrows byla soubojem týmů, které měly jistotu playoff, ale to nenznamená, že o nic nešlo. Arrows se snažili posunout před Draky na špici tabulky a Hroši se chtěli udržet na třetím místě. A kdo přišel na tribuny v očekávání kvalitních výkonů nadhazovačů musel být nadšený.

Oba zápasy byly ve znamení skvělých výkonů nadhazovačů. V prvním zápase to byl hostující Joe Goodman, který dominantně vymazal naše pálkaře. Za 8 směn nejen že nepovolil ani bod, ale až v osmé směně dostal vůbec první hit. Za nás předvedl jako vždy spolehlivý výkon Tim Brown, který udržel silný ostravský lineup na čtyřech bodech. Pro naše pálky to však bylo příliš a i když nám Arrows nijak výrazně neodskočili, ani jednou jsme jejich vedení neohrožovali. První zápas tak prohráváme 0:4

Krásný duel nadhazovačů přinesl i druhý zápas. V něm se proti sobě postavili Barto s Vykoukalem a pálkaři to opět neměli jednoduché. První body přinesla až šestá směna. Kuba Ondráček s Vojtou Menšíkem začínají směnu dvěma singly a první jmenovaný dobíhá po odpalu Matěje Menšíka. O směnu později zvyšuje hubený náskok ještě Filip Claus. A protože na skvělý výkon Barta navázal v posledních dvou směnách i Carroll, vydrželo nám těsné vedení 2:0 až do konce. Oplatili jsme tak Arrows prohru z prvního zápasu a upevnili si třetí místo v tabulce.

Kategorie: A
Petr Janderka