Vojta Menšík podepsal profesionální kontrakt s organizací LA Angels

Hroši mají prvního hráče, který kdy podepsal profesionální smlouvu s organizací Major League Baseball. Bezprostředně po draftu se Vojta dohodla na kontraktu s Los Angels Angels. Historickou sezónu s NC State college tak zakončil nejpovedenějším možným způsobem.

Po třech letech strávených v dresu NC State Wolfpack se Vojta rozhodl vstoupit do letošního draftu. Přímo v tom sice náš infielder vybrán nebyl, ihned po jeho skončení ale Vojtu podepsala věhlasná organizace z KalifornieZačátkem srpna by měl Vojta odcestovat do Arizony, kde bude přiřazen do některého z Minor League týmů organizace.

"Je to úžasná zpráva, i když vzhledem k Vojtovým výsledkům v posledních dvou letech očekávaná. Jsem moc rád, že náš klub mohl Vojtovi pomoci k dosažení svého snu. Největší zásluhu na tomto superúspěchu však má Vojta sám společně se svým tátou Mirkem, který svojí obětavostí a precizností dal Vojtovi výborný pohybový a baseballový základ,” komentuje úžasnou novinku výkonný ředitel Hrochů Tomáš Ovesný. Vojta je půvdoním odchovancem Techniky Brno, ze které společně se svým tátou a dlouholetým trenérem Mirkem přestoupili v roce 2012 do Hrochů.

“Za sebe Vojtovi moc blahopřeji a přeji mu výdrž a trpělivost, protože cesta do Major League bude ještě dlouhá," dodal Ovesný.

Vojto, jsi borec!

Kategorie: A
Martin Claus